Raspis: 2. Međunarodni šahovski turnir “Memorijal Ivan Boto” Ljubuški 2022.

Raspis: 2. Međunarodni šahovski turnir “Memorijal Ivan Boto” Ljubuški 2022.

S ponosom najavljujemo 2. Međunarodni šahovski turnir “Memorijal Ivan Boto” Ljubuški 2022.

2. MEĐUNARODNI
ŠAHOVSKI TURNIR
“MEMORIJAL IVAN BOTO”
LJUBUŠKI 2022.

(20.11.2022.)

NAZIV TURNIRA: 2. Međunarodni šahovski turnir “Memorijal Ivan Boto” Ljubuški 2022.
GENERALNI POKROVITELJ: Grad Ljubuški
TEHNIČKI ORGANIZATOR: Šahovski klub Kula Ljubuški
MJESTO ODRŽAVANJA: Hotel Bigeste Ljubuški
VRIJEME ODRŽAVANJA: 20.11.2022., s početkom u 10,00 sati
DVORANA ZA IGRU: Dvorana Hotela Bigeste
DIREKTOR TURNIRA: Alen Buntić
GLAVNI SUDAC TURNIRA: DA Tihomir Marić

Sistem parovanja: Švicarski sustav, FIDE varijanta, 9 kola.
Tempo igre: 10 minuta po igraču + 5 sekundi po potezu. Partije se igraju po pravilima FIDE za ubrzani šah
Pravo nastupa: Svi igrači iz zemlje i inozemstva. Igrači izvan Bosne i Hercegovine moraju imati FIDE ID broj. Za sve sudionike osiguran je ručak u hotelu Bigeste.

RASPORED:
Svečano otvaranje: 10,00 sati
Stanka i ručak za sve igrače: Nakon četvrtog kola turnira
Dodjela nagrada i svečano zatvaranje: 30 minuta nakon završetka 9. kola

NAGRADNI FOND
NAGRADE IZNOS U KM

  1. MJESTO 500 KM
  2. MJESTO 300 KM
  3. MJESTO 250 KM
  4. MJESTO 150 KM
  5. MJESTO 100 KM
  6. MJESTO 80 KM
  7. MJESTO 60 KM
  8. MJESTO 50 KM
  9. MJESTO 50 KM
  10. MJESTO 50 KM
    POSEBNE NAGRADE


11. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST-ICA ČIJI JE FIDE REJTING 2001-2200 50 KM
12. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST-ICA ČIJI JE FIDE REJTING 1801-2000 50 KM
13. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST-ICA ČIJI JE FIDE REJTING DO 1800 50 KM
14. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST-ICA BEZ FIDE REJTINGA 50 KM
15. NAJUSPJEŠNIJA ŠAHISTICA TURNIRA 50 KM
16. NAJUSPJEŠNIJI VETERAN (PREKO 65 GODINA) 50 KM
17. NAJSTARIJI NATJECATELJ 50 KM
18. NAJUSPJEŠNIJI KADET-KINJA ISPOD 16 GODINA 30 KM
19. NAJUSPJEŠNIJI KADET-KINJA ISPOD 14 GODINA 30 KM
20. NAJUSPJEŠNIJI KADET-KINJA ISPOD 12 GODINA 30 KM
21. NAJUSPJEŠNIJI KADET-KINJA ISPOD 10 GODINA 30 KM
22. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST ŠK KULA 1. MJESTO 70 KM
23. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST ŠK KULA 2. MJESTO 60 KM
24. NAJUSPJEŠNIJI ŠAHIST ŠK KULA 3. MJESTO 50 KM
25. NAJUSPJEŠNIJA ŠAHISTICA S PODRUČJA LJUBUŠKOG 50 KM
26. NAJMLAĐI ŠAHIST/ICA 30 KM
UKUPNO 1970 KM

Nagrade nisu kumulativne!
U slučaju osvajanja nagrade po dvije osnove, igraču pripada redovna nagrada ukoliko je veća ili jednaka specijalnoj
Sve osvojene nagrade se odmah isplaćuju!

UPISNINA:
20,00 KM po igraču
Kadeti ispod 12 godina: 10 KM
Velemajstori su oslobođeni upisnine
Svi sudionici turnira su dužni ponijeti šahovsku garnituru i ispravan digitalni sat
Turnir će biti prijavljen kod FIDE za osvajanje rejtinga

PRIJAVA:
Prijave za turnir su obavezne!
Prijave za turnir se prihvaćaju najkasnije do 18.11.2022.
Prijave se mogu izvršiti preko ispod navedenih kontakt podataka:
Alen Buntić – 063-788-537
ili na e-mail: skkulaljubuski@gmail.com

Predsjednik Šahovskog kluba Kula Ljubuški
Alen Buntić

Prijavljeni igrači :

Ime i PrezimeIDRtg
1.Alen Buntić14416514
2.Begic, Domagoj14420139
3.Begic, Klara14420147
4.Miloš Vlatković934038
5.Božo Marić14401835
6.Saša Zirojević14420864
7.Slaviša Mirković14419130
8.Ljubomir Kijač14409232
9.Šarić Ivan 15.4.1973
10.Rajic, Marko A14428741
11.Herceg, Ivan14427168
12.Brkic, Ivan14428709
13.Bandur, Ivan14428687
14.Buric, Dragan14423480
15.Buntic, Mihaela14420155
16.Buntic, Simun Enzo14428717
17.Milosevic, Andjelko14413817
18.Miljkovic, Milan14401819
19.Biliskov, Vjekoslav14502720
20.Karic, Djordje14417227
21.Grgantov, Marin14561824
22.Vukovic, Sara14418010
23.Mateo Petricevic14553295
24.Krunoslav Simunic14535513
25.Neno Simunic14515709
26.Dragan Prskalo14419114
27.Zekusic, Miroslav14408392
28.Grbavac, Mijo14581167
29.Berislav Ševelj14518422
30.Matkovic, Nikola14572729
31Karkovic, Juraj79305970
32Domancic, Josip79305962
33Raspudic, Marijan14428750
34Mate Sočo14593297
35Vjekoslav Jozić14517841
36Boris Bojić14587971
37Josip Batinić14512149
38Ostojic, Zeljko14416670
39Ostojic, Ana A14416662
40Brajkovic, Damir14416492
41Maric, Vedran14412268
42Sesar, Ivan14407604
43Ivic, Sanja14407035
44Boto, Zeljko14500884
45Puljic, Mario14537389
46Culina, Veselko14593289
47Pavao Jonjic79301274
48Tomas, Ante14530929
49Labrovic, Jakov14549786
50Maslac, Vlatko14428350
51Karlovic, Zvonimir14409844
52Lizde, Emir14409178
53Sejtanic, Ramiz14418231
54Klepo, Kemo14420635
55Milicevic, Josip14428610
56Rajic, Ruza14424525
57Brajkovic, Marija14430517
58Brajkovic, Toma14430339
59Prskalo, Vladislav14407914
60Jakovljevic, Vlado916080
61Kalajzic, Ivan14506378
62Vukic, Milan900273
63Knezovic Ilija14538466
64Knezovic Stipe14543524
65Ljubicic Ante14538482
66Bule Ante14416506
67Capin Josip14585731
68Matana Franko14597659
69Markovic Luka79306276
70Bošnjak Marko10.03 1998
71Milas Marko14593262
72Palic Pavle14515237
73Bazina, Drazen14409666
74Crepulja, Vojo14411849
75Sakan, Dusko14409747
76Bratosevic, Mladen14506203
77Duvnjak Ivan14410869
78Pehar, Borna14416689
79Begic, Igor14537370
80Rasic, Ivan14593467
81Popara, Radenko14410176
82Redzic, Mustafa14419513
83Redzic, Dzemal14407728
84Balic, Dervis14407760
85Imamovic, Selim14407833
86Colic, Mladen14409496
87Cicak, Dzoni14410877
88Jezidzic, Ivan14421798
89Kuna, Boris14409500
90Adzic, Mitar14402769
91Kalem, Igor14409224
92Drasko, Milan900397
93Sukovic, Andrej16502310
94Popovic, Zoran909017
95Juic, Ranko14410311
96Divljak, Zoran941522
97Tadic, Zeljko14409380
98Simunovic, Bozidar14401690
99Dumpor, Atif14400570
100Pastar, Slaven14402718
101Bakalar, Slavko14409771
102Bjelis, Domagoj14574527
103Bjelis, Mihael Borna14574535
104Goran Manenica79301835
105Senta, Radoslav14588609
106Boro Obrvan14588595
107Ivan Sočo14593254
108Culo, Ante14407299
109
110
111
112
113
114
115
116

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.